Tolun Barut Bakır ve Kurşun Temizleyici, Genel Silah Temizleyici, Silah Temizleme Yağı

TOLUN genel sİLAH TEMİZLEYİCİ: SİLAH PARÇALARINI VE NAMLUYU TEMİZLER

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜVENLE KULLANMAKTADIR

ASKERİ SİLAH İMAL EDEN KAMU VE ÖZEL SİLAH FABRİKALARI TARAFINDAN TEST EDİLMİŞ, ONAYLANMIŞ VE RAPORLANMIŞTIR

NATO STOK NUMARASI’NA SAHİPTİR: 6850-27-067-0542, ORİJİNAL PARÇA/REF.NO: TOLUN-100

Tüm hafif ve ağır silahlardaki barut kalıntılarını güvenle hızla temizler. Eser miktardaki bakırı, yüzeysel pas gibi diğer kalıntıları da temizler.

Yurtdışında keskin nişancılar ve askeri silah üreten firma tarafından test edilip onaylanmış ve referans ürün olarak seçilmiştir. Ayrıca; yabancı askeri heyet tarafından Türkiye’de bakır ve barut sökme testleri ile korozyon testleri yürütülmüştür. Tüm testleri tam puanla tamamlamıştır.

KANSEROJEN KİMYASALLAR İÇERMEZ. HİÇBİR SİLAH AKSAMINA ZARAR VERMEZ. 

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, Tolun Barut Bakır ve Kurşun Temizleyici, Silah Temizleme, Namlu Temizleme

TABANCA VE AV TÜFEĞİ TEMİZLİĞİ

Tolun Genel Silah Temizleyici, tüm tabanca, av tüfeği, piyade tüfeği, keskin nişancı tüfeği, otomatik bombaatar, uçaksavar, havan, top ve tanklardaki ve namlularındaki barut, pirinç, bakır, plastik, kurşun, yağ, toprak vb. kalıntıları hızla temizler.

Tabanca ve Tüfek Temizliği, Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, Tolun Barut Bakır ve Kurşun Temizleyici, Handgun Cleaning, Shotgun Cleaning, Tardu Bore Cleaning Foam, Tolun GunPowder Copper and Lead Cleaner

TABANCA VE AV TÜFEĞİ TEMİZLİĞİ

Tolun Genel Silah Temizleyici, özel bileşimi ile inatçı barut kalıntılarının kolay temizlenmesine yardımcı olur. Gerekirse temizleme işlemi 2-3 defa tekrarlanır.

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, Tardu Bore Cleaning Foam, Tolun Barut Bakır ve Kurşun Temizleyici, MPT-76 Temizliği, Mpt-76 Namlu Temizleme

ASKERİ SİLAH TEMİZLİĞİ

Tolun Genel Silah Temizleyici, barut üzerine püskürtüldüğü ilk andan itibaren içerdiği özel bileşenlerle barut kalıntısını yüzeyden sökmeye başlar.

TOLUN GENEL SİLAH TEMİZLEYİCİ, BENZER DİĞER SİLAH TEMİZLEYİCİLERDEN DAHA KALİTELİ, DAHA YÜKSEK PERFORMANSLI VE DAHA GÜVENLİDİR. ÇÜNKÜ:

TABANCA, TÜFEK, OTOMATİK BOMBAATAR, UÇAKSAVAR, HAVAN, TANK, TOP, SAVAŞ GEMİSİ, SAVAŞ HELİKOPTERİ VE SAVAŞ UÇAKLARINDA EN YÜKSEK PERFORMANSLA BAKIR, BARUT, YAĞ, PLASTİK VE DİĞER KALINTILARI TEMİZLER. TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ PERSONELİ TARAFINDAN KULLANILMAKTADIR.
BENZERİ OLMAYAN FORMÜLÜ İLE TEHLİKELİ KİMYASALLAR İÇERMEYEN YERLİ VE MİLLİ TEK ÜRÜNDÜR. TÜM HAFİF VE AĞIR SİLAHLAR İLE NAMLULARINDAKİ BAKIR, BARUT, YAĞ, TOZ GİBİ KALINTILARI EN YÜKSEK PERFORMANSLA TEMİZLER.
TOLUN BARUT, BAKIR VE KURŞUN TEMİZLEYİCİ, TEK FORMÜLLE TÜM KALINTILARI GÜVENLE TEMİZLEYEN YERLİ VE MİLLİ TEK ÜRÜNDÜR. ASKERİ SİLAH FABRİKALARI TARAFINDAN ONAYLANMIŞ VE KULLANILMAKTADIR. TEHLİKELİ KİMYASALLAR İÇERMEZ.
AMONYAK İÇERMEZ, KARINCALANMA VE PASLANMAYA NEDEN OLMAZ. ASİT YA DA BAZ DA İÇERMEZ. TRİKLOR ETİLEN, PERKLOR ETİLEN YA DA DİĞER KANSEROJEN KİMYASALLARI İÇERMEZ. SİLİKON VE TÜREVLERİ İÇERMEZ. FORMÜLÜ ÖZEL VE BENZERSİZDİR.

TOLUN GENEL SİLAH TEMİZLEYİCİ ve MİLLİ PİYADE TÜFEĞİ MPT-76 SİLAH TEMİZLİĞİ