Oz Pas Sökücü - Pas Temizleyici

OZ PAS SÖKÜCÜ | SİLAH PAS TEMİZLEYİCİ

SİLAHLARDA PAS TEMİZLİĞİ İÇİN ÖZEL ÇÖZÜM

Dikkatle kullanılması gereken silah çeliklerinden ve diğer çelik tiplerinden pas temizleyen, temizlerken korozyona neden olmayan ve korozyonu öteleyen bir üründür. Benzeri yoktur.

Silah üreticisi test ve onayına sahip üründür.

Oz Pas Sökücü ile Pas Temizleme

SENTEK OZ PAS SÖKÜCÜ - PAS TEMİZLEYİCİ

Kullanmadan önce koruyu gözlük, eldiven ve gerekiyorsa özel koruyu giysi giyilmesi gereklidir. Oz Pas Sökücü, pas üzerine damlatılır. 2-4 dakika beklenir. Sentek Oz Durulama Çözeltisi ile duruluma yapıldıktan sonra bir bezle parçalar ya da namlular kurutulur. En iyi koruma için Parla Silah Koruma Yağı ile yağlama yapılır.​

Cleaned-Rusted-Parts-with-Oz-Rust-Remover

SENTEK OZ PAS SÖKÜCÜ - PAS TEMİZLEYİCİ

Kullanmadan önce koruyu gözlük, eldiven ve gerekiyorsa özel koruyu giysi giyilmesi gereklidir. Çok yüksek miktarda paslanma varsa paslı parçalar ve namlular Oz Pas Sökücü içine daldırılır. 2-4 dakika beklenir, gerekirse paslanmaz çelik fırça ya da harbi ile harbileme yapılır. Sentek Oz Durulama Çözeltisi ile duruluma yapıldıktan sonra bir bezle parçalar ya da namlular kurutulur. En iyi koruma için Parla Silah Koruma Yağı ile yağlama yapılır.​

OZ PAS SÖKÜCÜ SİLAH PAS TEMİZLİĞİNDE EN KALİTELİ VE SORUNSUZ ÜRÜNDÜR. ÇÜNKÜ:

OZ PAS SÖKÜCÜ, SİLAHLARDAKİ PASI TEMİZLEYE YARDIMCI OLACAK ŞEKİLDE GELİŞTİRİLEN ÖZEL BİR FORMÜLE SAHİPTİR.
BASİT PAS SÖKÜCÜLER, İLERİ DERECEDE PASLI SİLAH VE NAMLULUARINI TEMİZLEYEMEZLER.
PASI 2-4 DAKİKA İÇİNDE TEMİZLER. İÇERİĞİNDE, TEMİZLEME SIRASINDA VE SONRASINDA SİLAH VE NAMLU METALİNİ KORUYAN KOROZYON ÖNLEYİCİ ÖZEL HAMMADDELER VARDIR.
ÖZEL OLARAK FORMÜLÜ OLUŞTURULMUŞ OLAN OZ DURULAMA ÇÖZELTİSİ, TEMİZLEME SONRASINDA BİLE PAS OLUŞUMUNU ÖNLER. BUNUNLA BİRLİKTE, ÇOK ETKİN PAS KORUMASI İÇİN SENTEK PARLA SİLAH KORUMA YAĞI KULLANILMASI TAVSİYE EDİLİR.