Altay Ağır Amaçlı Barut Temizleyici, Altay Heavy Duty Gun Powder Cleaner

ALTAY AĞIR AMAÇLI BARUT TEMİZLEYİCİ

HAFİF VE AĞIR SİLAHLAR VE NAMLULARINDAKİ SERTLEŞMİŞ (TAŞLAŞMIŞ) BARUTU 3-5 DAKİKADA GÜVENLE TEMİZLEYEN YERLİ VE MİLLİ TEK ÜRÜN

BENZERİ OLMAYAN ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR. YAZ VE KIŞ KOŞULLARINDA SORUNSUZ TEMİZLİK YAPABİLEN İKİ AYRI FORMÜLASYONA SAHİPTİR.  İNSANA ZARAR VEREN ZEHİRLİ VE KANSEROJEN KİMYASALLAR İÇERMEZ. HİÇBİR SİLAH AKSAMINA ZARAR VERMEZ. 

Barut Temizleme, Barut Temizleyici

AĞIR SİLAH PARÇA VE NAMLU TEMİZLİĞİ

Altay Ağır Amaçlı Barut Temizleyici; özel dispenseri ya da ambalajıyla, havan, top, tank,savaş uçağı, savaş helikopteri ve savaş gemisi gibi ağır silah parça ve namlularındaki sertleşmiş barut üzerine kolayca püskürtülür.

Barut Temizleme, Barut Temizleyici

AĞIR SİLAH PARÇA VE NAMLU TEMİZLİĞİ

3-5 dakika beklendikten sonra bez ya da tomar yardımı ile silah parçaları ya da namlusu silinir.

Altay-Heavy-Duty-GunPowder-Cleaner-Cleaned-MPT-76-Parts-2

HAFİF SİLAH PARÇA VE NAMLU TEMİZLİĞİ

Tabanca, piyade tüfeği, av tüfeği, otomatik bombaatar, uçaksavar gibi hafif silahlarla namlularındaki sertleşmiş barutu kolayca temizler.

Altay-Heavy-Duty-GunPowder-Cleaner-Cleaned-MPT-76-Parts-1

HAFİF SİLAH PARÇA VE NAMLU TEMİZLİĞİ

Altay Ağır Amaçlı Barut Sökücü, sertleşmiş barut üzerine püskürtülür ya da kirli parçalar ürün içinde bekletilir. 3-5 dakika sonra bezle silinir.

ALTAY AĞIR AMAÇLI BARUT TEMİZLEYİCİ, YÜKSEK PERFORMANSLI VE GÜVENLİ BARUT TEMİZLİĞİ YAPABİLEN TEK ÜRÜNDÜR. ÇÜNKÜ:

HER TİPTEKİ HAFİF SİLAH (TABANCA, TÜFEK, OTOMATİK BOMBAATAR, UÇAKSAVAR, AV TÜFEĞİ) VE AĞIR SİLAHLAR (HAVAN, TOP, TANK, SAVAŞ HELİKOPTERİ, SAVAŞ GEMİSİ VE SAVAŞ UÇAĞI) İLE NAMLULARINDA YÜKSEK PERFORMANSLA SERTLEŞMİŞ (TAŞLAŞMIŞ) BARUT TEMİZLİĞİ YAPAR.
ASKERİ SİLAHLARIN PARÇALARINDAKİ VE TANK NAMLUSUNDAKİ SERTLEŞMİŞ BARUTU 3-5 DAKİKA İÇİNDE TEMİZLER. SICAK VE SOĞUK KOŞULLARDA TEMİZLEME YAPAN İKİ AYRI BİLEŞİMİ MEVCUTTUR.
ZEHİRLİ KİMYASALLAR İÇERMEYEN YERLİ VE MİLLİ TEK ÜRÜNDÜR. AMONYAK İÇERMEZ, KARINCALANMA VE PASLANMAYA NEDEN OLMAZ. UYGULANMASI KOLAYDIR VE CAZİP MALİYETLİDİR. FARKLI EBATLARDA AMBALAJLARI MEVCUTTUR. UZUN NAMLU İÇLERİNE DİSPENSER İLE PÜSKÜRTÜLÜR.
SİLAHLARI VE NAMLULARINI GÜVENLE TEMİZLER. İNSANA VE SİLAH AKSAMLARINA ZARAR VEREN KİMYASALLAR İÇERMEZ.

ALTAY AĞIR AMAÇLI BARUT TEMİZLEYİCİ İLE MİLLİ PİYADE TÜFEĞİ MPT-76 PARÇA TEMİZLİKLERİ