TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

ASKERİ SİLAH İMAL EDEN FABRİKA RAPORU İLE TEMİZLEME PERFORMANSI TEST EDİLMİŞ VE BAŞARISI BELGELENMİŞTİR

TOKSİK KİMYASALLAR İÇERMEYEN TÜRKİYE’DEKİ YERLİ VE MİLLİ İLK VE TEK ÜRÜN: TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü , Tardu Bore Cleaning Foam
Tardu Namlu Temizleme Köpüğü Non-Toxic

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, Sentek Kimya ve Savunma tarafından geliştirilip üretilen yerli ve milli toksik kimyasallar içermeyen (NON-TOXIC) tek üründür. Namlu içindeki bakır, pirinç, barut, yağ gibi istenmeyen tüm kirlilik kaynaklarını üstün performansla temizler.

Özel formülü, silah ve namlu çeliklerine, kaplamalarına, alüminyum, plastik, suni deri ve ahşap gibi aksamlarına zarar vermez. Asit, baz ya da zararlı solventler içermez. Rakipleri gibi yüksek ya da düşük pH’ta temizlik yapmaz bu nedenle daha güvenli bir üründür.

Özellikle alüminyum yüzeylerde rakiplerle farkı ilk 3-5 dakika arasında kolayca gözlenebilmektedir. Yerli ya da yabancı tüm rakip ürünler bu süre içinde alüminyum yüzeylerden oksit tabakasını kaldırmakta ve kararmaya neden olurken Tardu Namlu Temizleme Köpüğü böyle bir soruna neden olmamaktadır.

Köpüğü, temizlik sonrası namlu içinde kalıntı bırakmaz, kolayca temizlenir. Namluya ya da temizlenen aksama yapışmaz. Pas ya da korozyona neden olmaz.

Her tür silah temizleyici ürün kullanılırken eldiven tavsiye edilmekle birlikte, Tardu Namlu Temizleme Köpüğü en sorunsuz üründür. Ellere bulaştığında su ile yıkandığında kolayca temizlenebilmekte ve rakip ürünler gibi yapışkanlık özelliği göstermemektedir.

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, tabancalar, tüfekler, modern piyade tüfekleri, otomatik bombaatarlar, uçaksavarlar, top ve tank namluları ile helikopter ve uçak silah namlu temizlikleri için üstün temizleme performansı sağlar.

Sentek Kimya ve Savunma, geliştirdiği ve ürettiği Tardu Namlu Temizleme Köpüğü ile namlu ömürlerinin fabrika hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmaktadır.

TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ İLE SİLAH TEMİZLİKLERİ

TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ İLE TABANCA VE NAMLU TEMİZLİĞİ

100ml, 150ml ve 500ml standart ambalajlarla üretilmektedir. Sentek Kimya ve Savunma farklı ambalaj talepleri için özel çözümler de sunmaktadır. Ürün hem namlu içindeki bakır, barut ve yağ kalıntılarını hem de tabancaların diğer aksamlarındaki kirlilikleri temizleme özelliğine sahiptir.

TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ İLE TÜFEK VE NAMLU TEMİZLİĞİ

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü , Tardu Bore Cleaning Foam
Tardu Namlu Temizleme Köpüğü ile G3 Piyade Tüfeği Namlu Temizliği

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, MPT-76, KCR5-56 ve G3 gibi piyade tüfeklerinin namlularındaki bakırı ve namlu dahil tüm aksamlarındaki barut ve yağ gibi kirlilikleri kolayca temizler.

TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ İLE 12.7MM UÇAKSAVAR NAMLU TEMİZLİĞİ

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü , Tardu Bore Cleaning Foam
Tardu Namlu Temizleme Köpüğü ile 12.7mm Uçaksavar Namlu Temizliği

Köpük, 12.7mm ya da daha yüksek kalibreli uçaksavar namlularındaki bakır, barut ve yağı yüksek performansla temizler.

TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ İLE 40MM OTOMATİK BOMBAATAR NAMLU TEMİZLİĞİ

Tüm silah tiplerinde namlu temizliğinde yüksek performansla bakır, barut ve yağ gibi kalıntıları temizleyen ürün 40mm Otomatik Bombaatar namlu içini de başarı ile temizlemektedir.

Sentek Kimya ve Savunma; kirlilik miktarına göre özel imalat yapılarak rakiplerine göre daha kısa sürede daha düşük maliyetle temizleme olanağı da sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle temasa geçiniz

Namlu Temizleme Köpüğü kullanımı hakkında bilgi almak için tıklayınız

namlu #temizleme #köpüğü #namlutemizlemekopugu #borecleaningfoam #bore #cleaning #foam #”namlu temizleme köpüğü” #”bore cleaning foam” #”silah temizleme yağı” #”sentek kimya” #sentek #kimya