TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜVENLE KULLANMAKTADIR

ASKERİ SİLAH İMAL EDEN KAMU VE ÖZEL SİLAH FABRİKALARI TARAFINDAN TEST EDİLMİŞ, ONAYLANMIŞ VE RAPORLANMIŞTIR

100ml  TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ NATO STOK NUMARASI: 6850-27-067-0052, ORİJİNAL PARÇA/REF.NO: TARDU-100

150ml TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ NATO STOK NUMARASI: 6850-27-067-0537, ORİJİNAL PARÇA/REF.NO: TARDU-150

KALİTESİ VE GÜVENİLİRLİĞİ İSPATLANMIŞ YERLİ VE MİLLİ NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü; tüm hafif ve ağır silahların namlularındaki bakır, pirinç, barut ve yağ ile diğer kalıntıları temizler. İçerdiği hammaddeler ve ürün formülasyonu; insan sağlığı ve silah malzemelerine zarar vermemek için özenle seçilmiş yerli ve milli bir üründür.

Yurtdışında keskin nişancılar ve askeri silah üreten firma tarafından test edilip onaylanmış ve referans ürün olarak seçilmiştir. Ayrıca; yabancı askeri heyet tarafından Türkiye’de bakır ve barut sökme testleri ile korozyon testleri yürütülmüştür. Tüm testleri tam puanla tamamlamıştır.

Tüm yerli ve yabancı ürünlerden daha yüksek miktarda bakır temizler. Gerçekleştirilen bakır sökme testlerinde; yerli ürünlerin en az 4 katı ve en bilinen yabancı üründen %15-25 daha fazla bakır temizlediği ölçülmüştür (Bakır plaka üzerine sıkılan gram köpük başına sökülen gram bakır).

1050 alüminyum dahil hiçbir silah aksamına zarar vermeyen tek formüldür. Mpt-76’da kullanılan eloksal alüminyum malzemeye de zarar vermemektedir. 

Tabanca ve Tüfek Temizliği, Namlu Temizleme, Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, Tolun Barut Bakır ve Kurşun Temizleyici

TABANCA NAMLULARI VE PARÇALARI

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü; tüm tabanca namlu ve parçalarındaki bakır, pirinç, barut, yağ, plastik ve diğer kalıntıları yüksek performansla ve güvenle temizler. Namlu içindeki bakırı, yerli ve yabancı tüm ürünlerden daha fazla ve hiçbir zarar vermeden temizler.

Piyade Tüfeği Temizliği, Tardu Namlu Temizleme Köpüğü

TÜFEK NAMLULARI VE PARÇALARI

Tardu Namlu Temizliği; tüm piyade tüfekleriyle (Örnek olarak KCR5-56, MPT-76) keskin nişancı tüfeklerinin (Örnek olarak Accuracy, Bora) namlularındaki ya da parçalarındaki bakır, barut, yağ, toprak, plastik vb. kalıntıları silahın metal ve plastik parçalarına zarar vermeden en yüksek performansla temizleyen en güvenilir üründür.

Uçaksavar Temizleme, Namlu Temizleme, Anti-aircraft Weapon Cleaning

12.7MM UÇAKSAVAR NAMLULARI VE PARÇALARI

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü; tüm uçaksavarların namlularındaki bakır, barut, yağ ve diğer kalıntıları çok yüksek performansla temizler. Eşit sürede tüm rakiplerinden daha fazla bakır ve diğer kalıntıları temizler.

Otomatik Bombaatar Temizleme, Automatic Grenade Launcher Cleaning

40MM OTOMATİK BOMBAATAR NAMLULARI VE PARÇALARI

Tardu Namlu Temizleme Köpüğü; otomatik bombaatar ve parçalarındaki bakır, barut, plastik, toprak gibi kalıntıları temizleyen yüksek performanslı bir üründür.

TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ BENZER DİĞER TÜM KÖPÜK ŞEKLİNDEKİ ÜRÜNLERDEN DAHA KALİTELİ, DAHA YÜKSEK PERFORMANSLI VE DAHA GÜVENLİDİR. ÇÜNKÜ:

TABANCA, TÜFEK, OTOMATİK BOMBAATAR, UÇAKSAVAR, HAVAN, TANK VE TOP NAMLU TEMİZLİĞİNDE EN YÜKSEK PERFORMANSLA BAKIR, BARUT, YAĞ, PLASTİK VE DİĞER KALINTILARI TEMİZLER. TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ PERSONELİ TARAFINDAN KULLANILMAKTADIR.
TEHLİKELİ KİMYASALLAR İÇERMEYEN YERLİ VE MİLLİ BİR ÜRÜNDÜR. HEM DAHA ZARARSIZDIR HEM DE DAHA ETKİLİDİR. TÜM HAFİF VE AĞIR SİLAHLARIN NAMLULARINDAKİ BAKIR, BARUT, YAĞ, TOZ GİBİ KALINTILARI EN YÜKSEK PERFORMANSLA TEMİZLER. NAMLUDAKİ KALINTILARI TEMİZLER, NAMLUNUN HEDEF ÖMRÜNE ULAŞMASINA KATKI SAĞLAR. TOP VE TANK NAMLULARI İÇİN ÖZEL DİSPENSER İLE NAMLU İÇİNE UYGULAMA YAPILIR.
ÖZELLİKLE KORUMASIZ YA DA ÇİZİK ALUMİNYUM YÜZEYLERDE RAKİPLERLE FARKI İLK 3-5 DAKİKA ARASINDA KOLAYCA GÖZLENİR. YERLİ YA DA YABANCI DİĞER TÜM KÖPÜK FORMUNDAKİ ÜRÜNLER BU SÜRE İÇİNDE ALÜMİNYUM YÜZEYLERDEN OKSİT TABAKASINI KALDIRIP KARARMAYA NEDEN OLURKEN TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ BÖYLE BİR SORUNA NEDEN OLMAZ.
TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ, SAYGIN PİYADE VE KESKİN NİŞANCI TÜFEKLERİ İLE TABANCALARI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞTİR. ASKERİ SİLAH FABRİKALARI TARAFINDAN ONAYLANMIŞ VE KULLANILMAKTADIR.
AMONYAK İÇERMEZ, KARINCALANMA VE PASLANMAYA NEDEN OLMAZ. AMONYAKSIZ RAKİPLERİNDEN FARKLI OLARAK ASİT YA DA BAZ DA İÇERMEZ. AYRICA YERLİ KÖPÜKLERDEKİ YAPIŞMA SORUNU DA YOKTUR. NAMLU İÇİNDE FARK EDİLMEYEN BİRİKİNTİYE NEDEN OLUP NAMLUDA HASARA NEDEN OLMAZ. SİLİKON VE TÜREVLERİ DE İÇERMEZ. SENTEK KİMYA VE SAVUNMA TARAFINDAN GELİŞTİRLEN GÜVENLİ FORMÜLÜ ÖZEL VE BENZERSİZDİR. MALİYET AVANTAJI DA DAHA YÜKSEKTİR.
ÖZEL FORMÜLÜ, SİLAH VE NAMLU ÇELİKLERİNE, KAPLAMALARINA, ALÜMİNYUM, PLASTİK, SUNİ DERİ VE AHŞAP GİBİ AKSAMLARINA ZARAR VERMEZ. ZEHİRLİ VE KANSEROJEN KİMYASALLAR İÇERMEZ, İNSANLAR İÇİN GÜVENLİ ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR.

TARDU NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ve MİLLİ PİYADE TÜFEĞİ MPT-76 NAMLU TEMİZLİĞİ