ŞİRKETİMİZ

Sentek Kimya ve Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, öncelikli olarak Savunma Sanayii’nin ihtiyacı olan ürünleri Türkiye’de araştıran, geliştiren ve yerli olarak üreten %100 milli sermayeli bir firmadır.

Sentek Kimya ve Savunma; 24 yıldır araştırma-geliştirme, üretim ve tedarik zinciri yönetiminde çalışarak uzmanlaşmış bir girişimci tarafından kurulmuştur.

Sürekli kimyasal araştırma

Sadece en kaliteli ve en güvenli hammaddeler

Üretimde en yüksek kalite kriterleri

En yüksek müşteri memnuniyeti

Deneyimli ve ürünlere özel ekip

Temiz ve güvenli üretim

Müşterilerimize her zaman yardıma hazır uzmanlarımız

Müşterilerle birlikte sahada denemeler ve eğitim

YÖNETİM

MÜKEMMEL ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER İÇİN UZUN YILLARA DAYANAN DENEYİME SAHİBİZ

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde yapmış ve 1995 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl aynı üniversitede başladığı Yüksek Lisans eğitimini 2008 yılında tamamlamıştır. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi’nde Araştırıcı olarak göreve başladıktan sonra Arçelik A.Ş., Opet Maden Yağ San. ve Tic. A.Ş., İnrep Uluslararası Temsilcilik Ltd. Şti., Çelebi Havacılık Holding A.Ş., İlbak Holding A.Ş. ve Borajet Havacılık A.Ş.’nde farklı görevler almıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
NAZMİ ÖZTÜRK
Lisans eğitimini Hava Harp Okulu Elektronik Bölümü'nde yapmış ve 1989 yılında mezun olmuştur. 2004 yılında Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında başladığı Yüksek Lisans eğitimini 2007 yılında tamamlamıştır. 28 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde görev almış ve 30 Ağustos 2017 tarihinde emekli olmuştur. 2013 yılında Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında başladığı doktora eğitiminde tez aşamasındadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
İSMAİL BARLAS BİLGİSU
Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde yapmış ve 1987 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak göreve başlamış ve 1996 yılında Kimya Mühendisliği Doktorası almıştır. Hızlı Tüketim Sektörü'nde faaliyette olan Unichem Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. ve Eczacıbaşı A.Ş. Tüketim Ürünleri Grubu'nda 20 yıldan fazla yöneticilik yapmış olan TANRIVERDİ, polimerler, yüzey aktifler, plastikler ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) konularında derin bilgi ve deneyime sahiptir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
HALİL İBRAHİM TANRIVERDİ