TOLUN BARUT BAKIR VE KURŞUN TEMİZLEYİCİ

TÜM SİLAH AKSAMLARINDAKİ KİRLİLİKLERİ TEMİZLEYEN TÜRKİYE’DEKİ YERLİ VE MİLLİ İLK VE TEK ÜRÜN: TOLUN BARUT, BAKIR VE KURŞUN TEMİZLEYİCİ

ASKERİ SİLAH İMAL EDEN FABRİKA RAPORU İLE TEMİZLEME PERFORMANSI TEST EDİLMİŞ VE BAŞARISI BELGELENMİŞTİR

Tolun Barut, Bakır ve Kurşun Temizleyici - Tolun Gunpowder, Copper and Lead Cleaner

Tolun Barut Bakır ve Kurşun Temizleyici güvenlidir. Av tüfeklerinin namlularındaki kurşunu, yivli setli silahların namlularındaki bakırı ve her iki tipteki silahların tüm aksamlarındaki barut, tombak ve yağ gibi tüm kirlilik kaynaklarını temizleyen yerli ve milli ilk ve tek üründür. Bileşimi, mevcut tüm yerli ve yabancı ürünlerden çok daha düşük toksik özelliktedir.

Doğrudan temizleme bezi üzerine ya da sprey başlığı ile sıvı olarak doğrudan temizlenecek silah parçası üzerine sıkılır. 2-5 dakika ya da çok kirli parçalar söz konusu ise kirlilik miktarına göre daha uzun süre beklenir. Daha sonra temiz bir bezle ya da uygun harbi ile ilgili parçalar temizlenir. Gerekiyorsa temizleme işlemi birkaç kez tekrar edilir.

Silah üzerinde kalıntı bırakmaz. Çıplak elle teması halinde eşsiz formülü sayesinde su ile yıkandığında hemen temizlenebilen, ağır koku bırakmayan ve yapışma hissi vermeyen tek üründür.

Ağır bakır kirlenmesi olmayan tabanca temizlikleri için Tolun Barut, Bakır ve Kurşun Temizleyici namlu ve tabanca parçalarını etkin olarak temizlemektedir ve başka bir ürüne ihtiyaç bırakmamaktadır.

Av tüfeklerinin tüm aksamlarını sorunsuz olarak temizlemektedir. Namlu içindeki kurşunu yumuşatmakta ve kolayca temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Böyle av tüfeği namlusunun sert harbileme sonrasında çizilmesinin de önüne geçmektedir. Namlu içine püskürtülüp 20-30 dakika arasında beklenmelidir. Barut ve yağ gibi kalıntıları kolayca temizlemektedir. Temizlenecek parçalara sıkılıp 2-5 dakika beklendikten sonra uygun bir bezle parçalar silinmelidir. Gerekirse istenilen temizliğe kadar ürün tekrar uygulanmalıdır.

Sentek Kimya tümüyle toksik olmayan yeni silah temizleme ürünleri geliştirmek için dünyanın önde gelen saygın kimyasal hammadde üreticileri ile çalışmaktadır.

Güvenli silah temizliği için Sentek Kimya ürünleri çok kısa sürede ve kolaylıkla temizleme yapmaktadır. Bu nedenle tercih edilen ürünler olarak kabul görmektedir.

Av tüfeklerinde yoğun barut kirliliği için silaha zarar verebilen solventler, balata spreyi, pas sökücü, kuvvetli asitler ya da kuvvetli bazlar yerine bu ürünün kullanılmasıyla basit ve güvenli temizlik sağlanacaktır.

SENTEK KİMYA TOLUN BARUT, BAKIR VE KURŞUN TEMİZLEYİCİ İLE SİLAH TEMİZLİKLERİ

Tolun Barut, Bakır ve Kurşun Temizleyici - Tolun Gunpowder, Copper and Lead Cleaner

Daha fazla bilgi için bize yazınız ya da bizi arayınız

Genel silah temizleme ürünlerine dair bilgiler NamluTemizlemeKopugu.Com websitesinde derlenmiştir.

namlu #temizleme #köpüğü #namlutemizlemekopugu #borecleaningfoam #bore #cleaning #foam #”namlu temizleme köpüğü” #”bore cleaning foam” #”silah temizleme yağı” #”sentek kimya” #sentek #kimya