SENTEK KİMYA VE SAVUNMA SİLAH TEMİZLİK VE BAKIM KİTLERİ

Sentek Kimya ve Savunma, silahların temizliğinde ve bakımında ihtiyaç duyulan Silah Temizlik ve Bakım Kitleri ile tek çatı altında silah bakımında ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sunmaktadır. Tardu Namlu Temizleme Köpüğü ve Tolun Barut, Bakır ve Kurşun Temizleyici ile birlikte bu kitler silah temizliğini çok kolaylaştırmaktadır. Ayrıca Sentek Parla Silah Koruma Yağı da uzun süre kullanılmayacak silahların ya da namlularının korunmasında fayda sağlayacaktır.

SENTEK KİMYA VE SAVUNMA SİLAH TEMİZLİK VE BAKIM KİTLERİ ÖRNEKLERİ

Silah temizliğine dair özet bilgileri https://namlutemizlemekopugu.com web sayfasında bulmak mümkündür.

SENTEK KİMYA VE SAVUNMA SİLAH TEMİZLİK VE BAKIM KİTLERİ TASARIM VE İMALATI

Sentek Kimya ve Savunma; Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, Tolun Barut, Bakır ve Kurşun Temizleyici, Tolun Yalın Barut ve Kurşun Temizleyici, tabanca, tüfek, otomatik bombaatar, uçaksavar, top ve tank temizliğinde kullanılan harbiler, özel tasarım fırçalar, temizleme bezleri ve Sentek Parla Silah Koruma Yağı ile tüm ihtiyaçları tek çatı altında karşılayabilen yerli ve milli tek firmadır.

Farklı tipte harbiler ya da temizleme fırçaları amaca özel olarak Sentek Kimya ve Savunma tarafından tasarlanmakta ve imal edilmektedir. İlgili malzemelerin tümü silah ve namlu malzeme tiplerine göre özenle seçilmektedir.

Ürünlerin hiçbiri silaha ya da namluya temizleme işlemlerinde zarar vermez. Silah temizliği yapacak uzmana ya da kullanıcıya, temizleme kimyasallarımız ile temizlik ve bakım kitlerimizin en etkin şekilde birlikte nasıl kullanılacağına dair bilgi paylaşılmaktadır.

Ağır kirlenmiş namluların ve silahların temizliği özel kimyasallar, teçhizat, temizlik ve bakım kitleri ile silahın tipine göre yapılmalıdır. Sentek Kimya ve Savunma bu konularda uzman ekibi ile tüm sorunlara cevap ve çözüm sunabilen %100 yerli tek firmadır.

Silahlarda paslanma sorunlarını gidermek için Sentek Kimya ve Savunma, pas sökücü ürününü sunmaktadır.