OZ PAS SÖKÜCÜ

Oz Pas Sökücü, ileri derecede paslanmış silah aksamlarındaki pasları temizlemek için Sentek Kimya ve Savunma tarafından geliştirilen ve üretilen özel bir kimyasal bileşime sahiptir.

Sentek Oz Silah Pas Temizleyici, Sentek Oz Weapon Rust Cleaner, Sentek Parla Silah Koruma Yağı, Sentek Parla Weapon Protection Oil, Silah Temizlik ve Bakım Kitleri, Sentek Harbi Seti, Sentek Silah Temizleme, Sentek Silah Temizleme Seti, Sentek Silah Temizleme Kiti, Sentek Tardu Namlu Temizleme Köpüğü, Tardu Bore Cleaning Foam, Bakır Temizleyici, Gun Rifle Weapon Bore Cleaner, Barut Temizleyici, Bakır Temizleyici, Kurşun Temizleyici, Tolun Barut, Bakır ve Kurşun Temizleyici, Tolun GunPowder, Copper and Lead Cleaner
Oz Pas Sökücü

UYGULAMA ŞEKİLLERİ

Koruma gözlüğü, eldiven ve uygun kıyafetle çok dikkatli bir şekilde uygulama yapılması gerekmektedir. Paslı yüzeyle temas edecek şekilde Oz Pas Sökücü pası örtecek şekilde dökülür. Çok az paslanma varsa 2-4 dakika arası beklenir ve ardından hemen Sentek Oz Durulama Çözeltisi ile ilgili yüzey yıkanır ve temiz bir bezle kurutulur. Kurutma işleminin ardından Sentek Parla Silah Koruma Yağı temizlenen ve kurulanan yüzeye sürülerek korozona karşı koruma sağlanır.

Eğer paslanma ileri derecede ise Pas Sökücü paslı yüzeyi kaplayacak şekilde yavaşça dökülür, 1 dakika sonra paslanmaz çelik bir tel fırça ile paslı yüzey fırçalanır. Pasın tümü söküldüğünde Sentek Oz Duruluma Çözeltisi ile yıkanır ve temiz bir bezle kurutulur. Yeniden paslanmanın önlenmesi için Sentek Parla Silah Koruma Yağı sürülür.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Click to get further information.